نماد سایت نوین برچسب

خدمات ما

خدمات ما

خدماتی که برای شما ارائه می دهیم

چاپ لیبل رول

تولید کننده انواع لیبل های چاپی بصورت رول جهت استفاده در خطوط تولید و دستگاه های لیبل چسبان. این شرکت با استفاده از برترین ماشين آلات چاپ شش رنگ لیبل (به صورت چاپ رول و شیت) سعي بر اين دارد تا پاسخگوي تمامي نيازهاي چاپي کاغذهای پشت چسبدار شرکتهای مختلف باشد، و در اين راستا توانسته است با استفاده از سيستم هاي نوين چاپ و دستگاههای با کيفيت تر از دستگاههای موجود در بازار راه حل هايي ابداع نمايد که قيمت تمام شده پايين و کيفيت بسيار مطلوبی را ارائه نماید. اين امر موجب شده است تا امکان همکاري با شرکتهای بزرگ تولیدی صنعتی در شهرهاي مختلف ايران فراهم شود تا این مجتمع چاپ بتواند خدمات خود را نه تنها در تهران بلکه در سراسر ايران ارائه نمايد.

تولید لیبل خام (سفید) بصورت رول و شیت

تولید کننده انواع لیبل های خام (سفید) و تک رنگ بصورت رول و شیت. لیبل خام یا لیبل سفید از جمله مواد مصرفی لیبل پرینتر، دستگاه لیبل زن و بارکد پرینتر محسوب می گردد. این نوع لیبل در فروشگاه ها، صنایع بسته بندی، صنعت نساجی، صنایع خودرو سازی و بسیاری از صنایع دیگر کاربرد زیادی دارد. در صورتی که بدنبال لیبل خام هستید مجموعه نوین برچسب می تواند تنوع بسیار زیادی از سایز های مختلف و جنس های متنوع را در اختیار شما قرار دهد.

تولید لیبل حرارتی (ترمال)

تولید کننده انواع لیبل حرارتی در دو نوع معمولی و واتر پروف (مقاوم در برابر آب). از جمله مصارف عمده لیبل حرارتی می توان به آزمایشگاه ها و ترازوهای فروشگاهی اشاره کرد، استفاده از لیبل حرارتی در فرودگاه ها و ترمینال های مسافربری جهت شناسایی مشتریان از دیگر مصارف آن می باشد. محتوای چاپ توسط حرارت بر روی این نوع لیبل چاپ می شود و نیازی به استفاده از ریبون وجود ندارد.

خدمات طراحی و تولید

ارائه خدمات طراحی از قبیل طراحی لیبل و لوگو با بهره گیری از تیم مجرب طراحی.

خدمات چاپ پیشرفته

خدمات چاپ پیشرفته شامل چاپ پشت و رو (جهت کاهش هزینه لیبل) که بیشتر در صنایع آب معدنی مورد استفاده قرار می گیرد و چاپ به همراه یو وی موضعی (چاپ برجسته) از جمله خدمات قابل ارایه این مجموع می باشد.

تولید لیبل دور آبی

تولید کننده لیبل های دور آبی بصورت رول و شیت. این نوع از لیبل دارای نوار آبی رنگ در کناره لیبل می باشد که مصارف بسیار زیادی در فروشگاه های لوازم التحریر و داروخانه ها است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]
خروج از نسخه موبایل