نماد سایت نوین برچسب

آشنایی با انواع لیبل های فروشگاهی

معرفی لیبل های فروشگاهی

معرفی لیبل های فروشگاهی

در ادامه سعی داریم به بررسی لیبل های فروشگاهی بپردازیم و اطلاعاتی در مورد کارکرد و مزیت این نوع از محصولات در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید تا اطلاعاتی کامل در مورد معرفی لیبل پرینتر و رول پرینتر به دست آورید.

استفاده از این محصولات در صنایع مختلف سبب رونق یافتن آن ها گردیده شده است. از سوی دیگر کارایی و کاربرد آنها سبب شده است که در بازار مدل های مختلفی برای لیبل های فروشگاهی قابل مشاهده باشد به همین دلیل در خرید این محصولات همواره کیفیت را در اولویت خود قرار دهید.

انواع مختلف از لیبل های فروشگاهی در دو نوع جداگانه صنعتی و رومیزی تهیه می شود که به طور معمول نسخه های بزرگ و صنعتی انواع لیبل های در کارخانه های تولیدی کاربرد دارد و انواع رومیزی این محصولات می تواند گزینه ی خوبی برای شرکت های کوچک و برخی از فروشگاه ها در نظر گرفته شود.

به مراتب لیبل های فروشگاهی در مقایسه با انواع لیبل های صنعتی هزینه ی کمتری را درخواست می کنند ولی لازم به ذکر است که لیبل زن فروشگاهی به گونه ای طراحی شده اند که قادر به پاسخگوی به نیازهای بیشتری در این زمینه در بسیاری از فروشگاه های بزرگ باشد.

قبل از خرید این محصولات می توانید کارایی آن را با در نظر گرفتن نیازهای موجود مقایسه کنید در این صورت می توانید انتخاب مطلوبی داشته باشید.

انواع لیبل های فروشگاهی

از انواع لیبل های فروشگاهی می توان لیبل پرینتر را معرفی کرد این محصولات به منظور چاپ بارکد بر روی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. با بهره مندی از این نوع از لیبل های فروشگاهی می توانید به راحتی برای اجناس مختلف جهت طراحی لیبل استفاده کنید. وجود این گینه به ما فرصت می دهد تا بتوانیم اطلاعات کالا را نیز به طور کامل در اختیار فروشنده قرار دهیم.

این محصولات جوهر مصرف نمی کنند به عبارت بهتر ماده ی مصرف شده در این نوع از لیبل های فروشگاهی ریبون می باشد ریبون در واقع مشابه کاربن آبی می باشد البته تفاوت هایی نز بین این دو موجود است به عنوان مثال ریبون فقط یکبار می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

زمانی که رول پرینتر مد نظر استفاده شد باید دور انداخته شود. در خرید این نوع محصولات گزینه و ایتم های مختلفی را مد نظر قرار دهید به عنوان مثال مدل های قدیمی این محصولا از لیبل های فروشگاهی فقط بر روی ویندوز xp قابلیت نصب و اجرا را دارد.

به همین دلیل در خرید این نوع از محصولات تاریخ تولید آن را در نظر بگیرید در این صورت کارایی آن نیز مطلوب تر خواهد بود. در صورتی که دستگاه مثل قبل کارایی ندارد به احتمال پورت تنظیمی آن دچار اختلال شده است در این صورت حتما با یک فرد کارشناس در این زمینه در ارتباط باشید تا اقدامات لازم برای تعمیر آن را انجام دهد.

قیمت لیبل های فروشگاهی

لیبل قیمت فروشگاهی مناسبی نسبت به سایر انواع لیبل های صنعتی ارائه می دهد. قیمت لیبل های فروشگاهی با در نظر گرفتن نوع برند و مدل و البته سایر پارامترهای مختلف می تواند متغیر باشد برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه می توانید با مراجعه به صفحه ی اصلی وب سایتمان اطلاعات کامل را به دست آورید .

مشخصات هر محصول به همراه قیمت آنها به طور جداگانه در نظر گرفته شده است فرصت خرید انواع لیبل های فروشگاهی به صورت آنلاین نیز برای شما فعال می باشد به راحتی می توانید با انتخاب محصول مورد نظر خود اقدامات سفارش آن را نهایی کنید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما با شماره های موجود در تماس باشید.

برای چاپ لیبل رول استفاده از انواع لیبل های فروشگاهی بهترین گزینه موجود می باشد که با دارا بودن مزیت و ویژگی های منحصر به فرد حق انتخاب بیشتری خواهید داشت. لیبل بارکد دار می تواند اطلاعات کامل درمورد محصولات موجود در یک فروشگاه را ثبت کنید این اقدام دسترسی آنها برای فروشنده و خریدار را آسان خواهد ساخت.

استفاده از انواع لیبل های فروشگاهی نیازمند کالیبره کردن دارد اطلاعات مربوط به نحوه ی کالیبره کردن آن آسان می باشد و از سوی دیگر به طور کامل در اختیار شما قرار می گیرد در صورتی در کالیبره کردن آن دچار مشکل شدید باید با پشتیبانی سخت افزاری آن در تماس باشید.

لیبل های فروشگاهی با بهره مندی از تکنولوژی نوین و پیشرفته توانسته اند کارایی بسیار مطلوبی را در بسیاری از فروشگاه ها داشته باشند.

از اصلی ترین مزیت این محصولات :

وجود مزیت های یاد شده به کاربر فرصت می تواند تا با اطمینان بیشتر آن را خریداری کند از سوی دیگر قیمت پیشنهادی برای این محصولات بسیار مقرون به صرفه می باشد. اگر چه رول های پرینتر که به عنوان ریبون شناخته می شود یکبار مصرف هستند ولی به راحتی قابل جایگزین می باشند. انواع مختلف از پرینترهای لیبل به وسیله پورت های مختلفی به کامپیوتر متصل می شوند از جمله :

در بیشتر مواقع اگر ریبون را پشت رو جا زده باشید در این صورت ممکن است دستور را ارسال کنید ولی چیزی چاپ شود در این صوت می توانید ریبون را بررسی کنید البته خطای ایجاد شده فقط به این مورد محدود نمی باشد زیرا عوامل مختلفی نیز موجود است که سب خطاهایی ویژه ای می باشد. لازم به ذکر است در وصل آن همواره کابل را بر روی یک پورت وصل کنید.

در این صورت می توانید از جابه جا شدن پورت تنظیمی جلوگیری کنید. در زمان خرید این محصولات اطلاعات کاملی در مورد نحوه ی نصب و البته کارایی آن ها را در اختیار شما قرار دهند. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر نیز با ما در تماس باشید همکاران بخش فروش راهنمایی لازم را انجام خواهند داد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
خروج از نسخه موبایل